Staż w Dziale New Product Development Pizza Hut DelEx
05-01-2017

Miejsce stażu: Wrocław, Pl. Grunwaldzki

Nasza obietnica:

  • Ciekawy staż w centrali firmy o globalnym zasięgu
  • Przyjazne, nastawione na ludzi środowisko pracy
  • Wsparcie doświadczonych pracowników
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w obszarze rozwoju nowego produktu
  • Poznanie unikalnej kultury pracy “Bring Fun to Life”- bez polityki i biurokracji
  • Czas trwania stażu: 4 miesiące w wymiarze min. ¾ etatu z możliwością przedłużenia współpracy
  • Umowa zlecenie

Twoje zadania:

  • Uczestnictwo w rozwoju nowych kategorii produktowych i opakowań dla Pizza Hut
  • Optymalizacja standardów przygotowywania potraw Pizza Hut
  • Udział w tworzeniu materiałów i programów szkoleniowych Pizza Hut
  • Wspieranie Działu NPD w bieżących obowiązkach
  • Współpraca z restauracjami oraz wewnętrznymi i zewnętrznymi dostawcami

 Oczekiwania:

  • Studenci IV - V roku lub absolwenci - preferowane kierunki: Technologia  Żywności, Inżynieria Produkcji, Biotechnologia Żywności i pokrewne
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Doświadczenie w pracy w branży gastronomicznej będzie dodatkowym atutem
  • Zamiłowanie do gotowania
  • Samodzielność w działaniu i orientacja na rozwój
  • Komunikatywność, umiejętność pracy zespołowej
  • Nastawienie na klienta
  • Otwartość i pozytywna energia

 Podoba Ci się nasza oferta? Nie wahaj się i wyślij nam swoje CV! Aplikuj tutaj

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ścieżki kariery Więcej

Olgierd DanielewiczKFC Brand President

Oferty pracy Więcej

Staż w Dziale Planowania i Analiz
Data publikacji:

22.01.2017

Benefity pracy Więcej

  1. Możesz wybrać interesujące Cię widgety i przeciągając edytować ich rozmieszczenie.

    Umieść tu trzy widgety, z których planujesz korzystać najczęściej.

    Następna podpowiedź
  2. Możesz wybrać interesujące Cię widgety i przeciągając edytować ich rozmieszczenie.

    Tutaj możesz umieścić trzy kolejne widgety.

  3. Kliknij poniższy przycisk, by zobaczyć jakie jeszcze widgety przygotowaliśmy dla Ciebie.

    Przeciągnij interesujący Cię widget do jednego ze wskazanych wcześniej pól (pod menu bocznym lub u dołu witryny).

    Życzymy przyjemnego korzystania z serwisu!

    Zamknij podpowiedzi