Staż w dziale Marketingu Pizza Hut
09-01-2017

Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref. SPHDX/AmRest/01/2017

Nasza obietnica:

  • Ciekawy, wartościowy staż w centrali firmy, lidera w swojej branży o globalnym zasięgu
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w Dziale Marketingu pracując przy startupowym projekcie
  • Przyjazne, nastawione na ludzi środowisko pracy
  • Wsparcie doświadczonych pracowników
  • Poznanie unikalnej kultury pracy “Bring Fun to Life”- bez polityki i biurokracji
  • Dostęp do bogatej oferty szkoleń wewnętrznych
  • Umowa zlecenie
  • Wymiar stażu: min. 3/4 etatu (preferowany cały etat)

Twoje zadania:

  • Przyjmowanie i realizacja zamówień na materiały marketingowe dla restauracji
  • Wsparcie działu marketingu w bieżących projektach - m.in. analizy, pomoc w przygotowaniu i wysyłce materiałów marketingowych
  • Współpraca z agencjami reklamowymi i zewnętrznymi kontrahentami
  • Wsparcie otwarć nowych restauracji, kontakt z pracownikami operacji
  • Praca nad materiałami BTL
  • Wsparcie akcji typu Local Store Marketing
  • Udział w zebraniach działu i współtworzenie nowych akcji i ofert promocyjnych

Oczekiwania:

  • Absolwenci lub studenci IV lub V roku kierunków związanych z marketingiem / reklamą
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Analityczne myślenie, dokładność oraz umiejętność planowania i organizowania swojej pracy
  • Samodzielność w działaniu i orientacja na rozwój
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Komunikatywność, umiejętność pracy zespołowej, kreatywność
  • Otwartość i pozytywna energia
  • Zainteresowanie tematyką marketingu oraz nowoczesnych technologii w komunikacji i promocji będą dodatkowym atutem.

Interesuje Cię ta oferta? Wyśli do nas CV! Aplikuj tutaj

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ścieżki kariery Więcej

Olgierd DanielewiczKFC Brand President

Oferty pracy Więcej

Kierownik Kawiarni Starbucks Łódź
Data publikacji:

18.01.2017

Benefity pracy Więcej

  1. Możesz wybrać interesujące Cię widgety i przeciągając edytować ich rozmieszczenie.

    Umieść tu trzy widgety, z których planujesz korzystać najczęściej.

    Następna podpowiedź
  2. Możesz wybrać interesujące Cię widgety i przeciągając edytować ich rozmieszczenie.

    Tutaj możesz umieścić trzy kolejne widgety.

  3. Kliknij poniższy przycisk, by zobaczyć jakie jeszcze widgety przygotowaliśmy dla Ciebie.

    Przeciągnij interesujący Cię widget do jednego ze wskazanych wcześniej pól (pod menu bocznym lub u dołu witryny).

    Życzymy przyjemnego korzystania z serwisu!

    Zamknij podpowiedzi