Kierownik Zmiany w restauracji Pizza Hut Kraków
10-02-2017

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Kierownik Zmiany w restauracji Pizza Hut w Krakowie

Miejsce pracy: KRAKÓW
Nr ref. : SM/PH KRK/02

Nasza Obietnica:

  • Unikalna kultura “Bring Fun to Life “, bez polityki i biurokracji
  • Praca w międzynarodowym, dynamicznym zespole
  • Intensywny rozwój zawodowy w przyjaznej atmosferze
  • Troska o pracowników i ich docenianie
  • Kilkumiesięczne szkolenie i przygotowanie do objęcia stanowiska

Twoje zadania:

  • Prowadzenie zmian w restauracji
  • Analiza wybranych kategorii kosztowych
  • Zapewnianie 100% satysfakcji Gości poprzez dostarczanie produktu i obsługi o najwyższej jakości
  • Motywowanie i docenianie zespołu, tak, by osiągnął doskonałość operacyjną

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem, związane z działalnością w organizacjach studenckich lub prowadzeniem samodzielnych projektów
  • Doświadczenie w pracy z Klientem (najlepiej w branży gastronomicznej)
  • Pozytywna energia, zapał i entuzjazm w działaniu
  • Umiejętność myślenia w kategoriach rozwiązań oraz chęć stawiania czoła nowym wyzwaniom
  • Dobra organizacja pracy
  • Nastawienie na naukę oraz ciągły rozwój zawodowy i osobisty

Jeśli podoba Ci się nasza oferta, prześlij do nas swoje CV klikając APLIKUJ.

Zapoznamy się uważnie z nadesłanymi aplikacjami, po czym skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Nie zapomnij o numerze referencyjnym w temacie wiadomości, a także o dołączeniu klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb bieżącej i przyszłych rekrutacji zgodnie z ustawą dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.”
Administratorem danych  jest AmRest Sp. z o.o. z siedzibą przy pl. Grunwaldzkim 25-27, 50-356 Wrocław. Dane osobowe podane w ankiecie przetwarzane są w celu rekrutacyjnym (tj. w związku z  bieżącą rekrutacją i przyszłymi). Każdemu kandydatowi przysługuje prawo wglądu do jego danych osobowych i możliwość ich poprawiania, a podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do tego by można je było przetwarzać w ww. celu.

Ścieżki kariery Więcej

Olgierd DanielewiczKFC Brand President

Oferty pracy Więcej

Purchasing Manager RO
Data publikacji:

25.04.2017

Benefity pracy Więcej

  1. Możesz wybrać interesujące Cię widgety i przeciągając edytować ich rozmieszczenie.

    Umieść tu trzy widgety, z których planujesz korzystać najczęściej.

    Następna podpowiedź
  2. Możesz wybrać interesujące Cię widgety i przeciągając edytować ich rozmieszczenie.

    Tutaj możesz umieścić trzy kolejne widgety.

  3. Kliknij poniższy przycisk, by zobaczyć jakie jeszcze widgety przygotowaliśmy dla Ciebie.

    Przeciągnij interesujący Cię widget do jednego ze wskazanych wcześniej pól (pod menu bocznym lub u dołu witryny).

    Życzymy przyjemnego korzystania z serwisu!

    Zamknij podpowiedzi