Kierownik Restauracji KFC Gorzów Wielkopolski
14-05-2015

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

Nr ref. GM/KFC/Gorzów Wlkp./AmRest/05

Nasza Obietnica:

  • Unikalna kultura “Bring Fun to Life “, bez polityki i biurokracji
  • Praca z międzynarodowym, dynamicznym zespołem
  • Intensywny rozwój zawodowy w przyjaznej atmosferze - stawiamy na awanse z wewnątrz - 80% stanowisk jest obsadzanych przez osoby z firmy w drodze wewnętrznego awansu.
  • Troska i docenianie pracowników
  • Kilkumiesięczne szkolenie i przygotowanie do objęcia stanowiska
  • Atrakcyjny pakiet kafeteryjny, zawierający szereg benefitów do wyboru (np. opieka medyczna, karta sportowa itd.)

Twoje zadania:

  • Samodzielne zarządzanie restauracją
  • Odpowiedzialność za wyniki finansowe
  • Budowanie zespołu pracowników
  • Zapewnianie miłej atmosfery pracy
  • Tworzenie kultury pracy skoncentrowanej na kliencie

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe
  • 1-3 letnie doświadczenie w zarządzaniu restauracją/kawiarnią lub punktem bezpośredniej obsługi klienta
  • Dobra znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Pozytywna energia, zapał i entuzjazm w podchodzeniu do trudnych zadań
  • Zdolności analityczne
  • Elastyczność, pomysłowość
  • Nastawienie na naukę oraz ciągły rozwój zawodowy i osobisty
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność ustalania priorytetów oraz koncentracji na celach

Jeśli podoba Ci się nasza oferta, prześlij do nas swoje CV  na adres mailowy: praca@amrest.eu w tytule wiadomości wpisując nr referencyjny ogłoszenia.

Zapoznamy się uważnie z nadesłanymi aplikacjami, po czym skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Nie zapomnij o numerze referencyjnym w temacie wiadomości, a także o dołączeniu klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb bieżącej i przyszłych rekrutacji zgodnie z ustawą dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.”

Administratorem danych  jest AmRest Sp. z o.o. z siedzibą przy pl. Grunwaldzkim 25-27, 50-356 Wrocław. Dane osobowe podane w ankiecie przetwarzane są w celu rekrutacyjnym (tj. w związku z  bieżącą rekrutacją i przyszłymi). Każdemu kandydatowi przysługuje prawo wglądu do jego danych osobowych i możliwość ich poprawiania, a podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do tego by można je było przetwarzać w ww. celu

Ścieżki kariery Więcej

Olgierd DanielewiczKFC Brand President

Oferty pracy Więcej

Learning Project Manager
Data publikacji:

19.02.2017

Benefity pracy Więcej

  1. Możesz wybrać interesujące Cię widgety i przeciągając edytować ich rozmieszczenie.

    Umieść tu trzy widgety, z których planujesz korzystać najczęściej.

    Następna podpowiedź
  2. Możesz wybrać interesujące Cię widgety i przeciągając edytować ich rozmieszczenie.

    Tutaj możesz umieścić trzy kolejne widgety.

  3. Kliknij poniższy przycisk, by zobaczyć jakie jeszcze widgety przygotowaliśmy dla Ciebie.

    Przeciągnij interesujący Cię widget do jednego ze wskazanych wcześniej pól (pod menu bocznym lub u dołu witryny).

    Życzymy przyjemnego korzystania z serwisu!

    Zamknij podpowiedzi