Internal Audit Manager
04-01-2017

Miejsce pracy : Warszawa

Nr ref.: IAM/AmRest/01/17

 Oferujemy:

  • Unikalna kultura “Bring Fun to Life“, bez polityki i biurokracji
  • Intensywny rozwój zawodowy w przyjaznej atmosferze
  • Praca w międzynarodowym zespole
  • Troska i docenianie pracowników

  Zakres obowiązków:

  • Realizowanie zgodnie z procedurami Audytu Wewnętrznego planowych i doraźnych projektów audytowych w Grupie AmRest
  • Rekomendowanie rozwiązań mających na celu redukcję ryzyk i usprawnienie procesów biznesowych w Grupie AmRest
  • Pomoc w przygotowywaniu rocznego planu audytów
  • Pomoc w tworzeniu nowoczesnego modelu audytu wewnętrznego
  • Monitorowanie i weryfikowanie statusu wdrażania planów akcji ustalonych w wyniku rekomendacji Audytu Wewnętrznego i Audytora Zewnętrznego

 Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne (najlepiej kierunek: finanse i rachunkowość) lub prawnicze.
  • Min. 4 letnie doświadczenie w audycie (najlepiej finansowym)
  • Minimum 2 lata doświadczenia w zarządzaniu projektami.
  • Wiedza z zakresu zarządzania ryzykiem, kontroli wewnętrznych, analiz ekonomicznych i rachunkowości.
  • Certyfikat ACCA (lub adekwatny). CIA będzie dodatkowym atutem.
  • Biegła znajomość języka angielskiego.
  • Znajomość języka niemieckiego, rosyjskiego, hiszpańskiego lub chińskiego będzie dodatkowym atutem.
  • Gotowość do ciekawych podróży służbowych (w tym głównie zagranicznych).

Podoba Ci się nasza oferta? Nie wahaj się i wyślij nam swoje CV! Aplikuj tutaj

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ścieżki kariery Więcej

Olgierd DanielewiczKFC Brand President

Oferty pracy Więcej

staż SCM Developmnet
Data publikacji:

21.03.2017

Benefity pracy Więcej

  1. Możesz wybrać interesujące Cię widgety i przeciągając edytować ich rozmieszczenie.

    Umieść tu trzy widgety, z których planujesz korzystać najczęściej.

    Następna podpowiedź
  2. Możesz wybrać interesujące Cię widgety i przeciągając edytować ich rozmieszczenie.

    Tutaj możesz umieścić trzy kolejne widgety.

  3. Kliknij poniższy przycisk, by zobaczyć jakie jeszcze widgety przygotowaliśmy dla Ciebie.

    Przeciągnij interesujący Cię widget do jednego ze wskazanych wcześniej pól (pod menu bocznym lub u dołu witryny).

    Życzymy przyjemnego korzystania z serwisu!

    Zamknij podpowiedzi